4 účesy, které budou v kurzu i v novém roce 2019

4 účesy, které budou v kurzu i v novém roce 2019
pixabay.com

Mikádo

Mikádo bude sestřihem číslo jedna i letos! Skvělé je, že se nemusíte držet přesné délky, ale každá z nás si ji může přizpůsobit tvaru obličeje. Může sahat až lehce pod ramena, ale také těsně pod uši. Vypadá perfektně v uhlazené verzi, přirozeně navlněné nebo také s ofinou. Mikádo si už loni zamilovaly třeba Kim Kardashian, Olivia Culpo nebo Kendall Jenner. Troufnete si na něj také?

Falešný culík/drdol

Část vlasů vyčesaná nahoru do culíku nebo drdolu a část rozpuštěná, tak to je pravděpodobně nejoblíbenější účes loňského roku. Může být ležérní a díky tomu se skvěle hodí na běžné nošení i sport, ale má také svou elegantní variantu, která si rozumí s elegantními modely. Kromě toho, že je tento účes univerzální a má mnoho podob, zvládne také opticky zhustit vlasy. Nosí ho Beyoncé, Ariana Grande nebo třeba Gigi Hadid.

Doplňky z devadesátek

Všechny zmiňované vlasové doplňky inspirované 90. léty se udrží na výsluní i letos. Proto neváhejte a pořiďte si látkové gumičky a čelenky, ozdobné stříbrné sponky i plastové skřipce a obyčejný culík nebo drdol díky nim povýšíte na účes hodný prestižní módní přehlídky.

Mokrý vzhled

Po nějaké době se zase vrací mezi top vlasové trendy i takzvaný wet look. Trik ideálního "mokrého účesu" ovšem nespočívá ve vodě, ale v oleji. Díky vlasovým olejům uhladíte a vystylujete svůj účes stejně jako třeba Kim Kardashian nebo Margot Robbie. 

Zdroj: zeny.cz