Kohout

Kohout
Kohout

Kohout

1909, 1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017

Kohout rozhodně nebude stát v koutě, je to sebevědomý jedinec, který dokáže oslnit. V roce 2019 půjde rychle vpřed a výš. Pokud se nechá svým vzestupem opojit, bude mít tendenci se blýsknout cizím peřím a nejspíš to praskne. Proto se, kohouti, snažte být o něco více týmovými hráči. Varujte se také finančního riskování, neuvážených obchodů a sázek. Pak bude rok 2019 na jedničku.
 

Práce a finance
V tomto roce se můžete skutečně blýsknout, pokud ukážete, co ve vás skutečně je. A důležité úkoly a cíle na sebe nenechají čekat. Nebojte se čelit novým výzvám, ukažte společnosti svoji výjimečnost a všechno zvládnete, jen si věřte a buďte trpěliví. Kohout si většinou dodává sebedůvěry natřásáním svého peří a hlasitým křikem, vy ale zkuste dodat si odvahy a klidu meditací, pohledem do sebe a nelezením pevného bodu v tichu v sobě. To je pro kohouty novinka, avšak pokud to zvládnete, bude štěstí plně na vaší straně.

Láska a partnerské vztahy
Vaše vztahy jenom pokvetou, a to platí jak pro zadané, tak pro svobodné Kohouty. Budete se umět s partnerem dobře sladit i komunikovat. Pokud se naladíte na romantiku a něžnosti, všechno bude báječné. Snažte se váš partnerský život oživit novými nápady, výlety, dárečky a zážitky. Budete si možná myslet, že obdarováváte toho druhého, ale zároveň chytře obdarujete i sami sebe. Soulad, který mezi vámi konečně nastane, vás překvapí.