Koza

Koza
Koza

Koza

1907, 1919, 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015

Přizpůsobivá koza se může na rok zemského Vepře jenom těšit. V praxi to bude znamenat, že se kozám zadaří pracovně, co se týče tvořivosti a také u podobně orientovaných přátel vztahy jen pokvetou. Pozor však na důležité osoby, které mají sklon vše do hloubky rozebírat, Zde může dojít ke střetu a krachu, a to by vás poté mrzelo.
 

Práce a finance
Budete mít zajímavé pracovní nabídky a nové možnosti, které je potřeba v klidu zvážit a vybrat si to, co se vám bude nejvíce líbit. Nebojte se změny, jen nebuďte příliš zbrklí. Každopádně v tomto roce vás čekají výhodné obchodní transakce i kvalitní pracovní vztahy. Začátek roku se tak skvělý jevit nebude, bude se vám zdát, že se toho na vás valí moc, a budete mít tendenci odmítat nabídky, ale nic není tak horké, jak se to uvaří. Když si práci rozvrhnete, vše zvládnete a získáte v očích obchodních partnerů novou prestiž. Nebuďte na to sami, spolupracujte s někým blízkým.

Láska a partnerské vztahy
Vzhledem k tomu, že Koza je velice citlivá, až bychom mohli říci přecitlivělá, včas se dokáže zorientovat ve vztazích k druhým lidem. Tento rok pro ni bude velice harmonický v oblasti vztahů. Zadané Kozy mohou prohloubit vztah se svým partnerem, mají i možnost i zavázat se k manželství či k založení rodiny ve smyslu potomka. V dlouholetých vztazích se vám vrátí erotické jiskření, pokud si dáte trochu záležet. Nezadané Kozy mají velkou šanci potkat životní lásku. Potřebujete někoho, kdo vám nechá volný provaz, abyste byli svobodní, ale umí vás přitáhnout, když jankovatíte.