Kůň

Kůň
Kůň

Kůň

1906, 1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014

Kůň je dříč a je neúnavný, když mu o něco jde. Ani v roce Vepře tomu nebude jinak. Překážky buď přeskočí nebo oběhne, když narazí na protivníka, prostě ho ukecá nebo okouzlí svým sexappealem. Ale pozor! I kůň může v roce 2019 narazit na překážku v podobě spalující lásky a vášně, která ho uvede do zmatku a sebere mu směr. Neobětujte pro okouzlení vše, co máte!
 

Práce a finance
Pracovní úspěchy i neúspěchy budou střídavě provázet lidi v narození ve znamení Koně. Tito lidé se neradi vzdávají, a proto často vyhrávají. V roce zemského Vepře se nemusí dařit zpočátku roku, avšak svojí neoblomností dosáhnou v čase velkých úspěchů. Bude to pro vás úspěšnější rok, nežli rok předešlý, ničeho se není třeba obávat, a když nebudete moci něco zvládnout sami, vždy najdete přátele, kteří pomohou. Jen pozor na příliš velkou zátěž, odpočinek bude pro vás velice důležitý, abyste doplnili vydanou energii. Přetrénovaný kůň do cíle nedoběhne, a tak si dbejte na relax.

Láska a partnerské vztahy
Kůň je velice společenský a přátelský, dokáže se ve společnosti blýsknout. Nezadaný Kůň se snadno v roce zemského Vepře seznámí s opačným pohlavím a zaujme. Budete sršet vtipem, erotickou září, duchaplností a sílou osobnosti, Možná se na vás bude lepit i ten či ta, o které nestojíte. Pak ale jednejte citlivě, zbytečně nikoho netrapte. Zadaní Koně se mají na co těšit, jelikož jejich vášeň nevyhasne ani letos. Přes překážky vztahu se snadno přenesete a naučíte to i partnera.