Trendy oblečení na cvičení

Trendy oblečení na cvičení
pixabay.com

Dobrou motivací k pravidelnému cvičení je také nové fitness oblečení. Pořiďte si legíny a tričko podle aktuálních trendů, vsaďte na pestré povzbuzující barvy a uvidíte, že se do fitka budete těšit!

Zatímco loni bylo největším trendem v oblasti sportovní módy žíhání, které se nosilo na mikinách, tričkách, legínách a dokonce i podprsenkách, letos ho zastínily především květinové vzory. Právě ty se letos promítly snad na každý kousek sportovního oblečení, který vás napadne (ano, i ponožky). 

Neméně populární budou v letošním roce i svislé a diagonální proužky. Ty zdobí především sportovní legíny. Nemají žádné pravidlo, mohou být barevné, tenké, silnější, v oblasti lýtek nebo třeba přes celé nohavice. Záleží na tom, jaké provedení si vyberete.

Co se týče vzorů, v kurzu jsou také nejrůznější geometrické obrazce, jako jsou třeba trojúhelníky klidně dohromady s obdélníky.  

Nesmíme zapomenout ani na perforování, které vyřadilo ze hry loňsky hit v podobě síťoviny. Ta zdobila velmi často legíny v oblasti lýtek, trička zase na rukávech nebo zádech. Letos je perforace dominantou především sportovních topů a podprsenek a kombinuje se s různě kříženými ramínky a průstřihy. 

Zdroj: zeny.cz